ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΟΡΘΟ

Οι εκπαιδευτικοί που ήδη έχουν τοποθετηθεί σε σχολικές μονάδες για το ΚΠπ παρακαλούμε να επιβεβαιώσουν την συμπληρωματική τοποθέτησή τους την Δευτέρα 28-01-2019 μέχρι και ώρα 9:00 π.μ. στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και στη συνέχεια εντός της ημέρας να επικοινωνήσουν με το Διευθυντή/ντρια της νέας σχολικής μονάδας που τοποθετήθηκαν.

Οι εκπαιδευτικοί που θα αναλάβουν τώρα υπηρεσία παρακαλούνται να προσέλθουν στα Γραφεία της ΔΔΕ Αν. Θεσ/νίκης, Σαπφούς 44, 4ος όροφος, Γραφείο Αναπληρωτών, τη Δευτέρα 28-01-2019 μετά την 8η πρωϊνή με τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλέφωνα: 2310503723 - 2310503703

Παρακαλούμε δείτε το συνημμένο αρχείο