Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούσαν σε Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο της Διεύθυνσής μας, ανυπερθέτως μέχρι 24/07/2019, να αποστείλουν στο Κεντρικό mail της Διεύθυνσης Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Υπεύθυνη Δήλωση στην οποία να δηλώνουν την πρόθεσή τους σύμφωνα με το επισυναπτόμενο έγγραφο.

Επιβάλλεται άπαντες να στείλουν Υπεύθυνη Δήλωση είτε επιθυμούν την παράταση της θητείας είτε την επιστροφή  στην Οργανική είτε την τοποθέτηση σε σχολείο της περιοχής του Πειραματικού που υπηρετούν.

Εφιστούμε την προσοχή στους εκπαιδευτικούς που επιθυμούν να επιστρέψουν στην Οργανική τους να ενημερώσουν και την Διεύθυνση της  Οργανικής τους και την Διεύθυνση που ανήκει το Πειραματικό που υπηρετούν.

Παρακαλούμε δείτε τα συνημμένα αρχεία

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ.doc 58 kB
 Ενημέρωση σχετικά με την τοποθ. των εκπ. A-θμιας και B-θμιας εκπαίδευσης που υπηρετούν με θητεία σε Πρότυπα και Πειραματικά Σχολεία.pdf 260 kB