Κυρίες Δ/ντριες και κύριοι Δ/ντες καλημέρα.

Ευχαριστούμε θερμά για τη συμμετοχή των μαθητών του σχολείου σας στον B΄ Μαθητικό Διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής που οργάνωσαν  η Δ/νση,  το Πειραματικό Σχολείο του Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και το 1ο Πειραματικό ΓΕΛ ΄Μ. Ανδρόνικος΄ το  Μάρτιο του  2015.  Σας ενημερώνουμε ότι η ανακοίνωση των βραβείων και επαίνων του διαγωνισμού  θα  γίνει το Σάββατο 9 Μαΐου 2015 στο Βαφοπούλειο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Θεσσαλονίκης στις 11.00 το πρωί.

Κατά την τελετή βράβευσης, θα επιδοθούν στους νικητές  τα βραβεία και οι  έπαινοι και σε όλους τους μαθητές η βεβαίωση συμμετοχής. Εναλλακτικά, εκπρόσωπος κάθε σχολείου μπορεί να παραλαμβάνει τις βεβαιώσεις συμμετοχής των μαθητών αλλιώς θα σταλούν μέσω της Δ/νσης την επόμενη εβδομάδα.

Από την οργανωτική επιτροπή

Παρακαλούμε δείτε το συνημμένο αρχείο

Πρόσκληση Βράβευσης 2ου Μαθητικού Διαγωνισμού Δημιουργικής Γραφής 09-05-2015.pdf 240 kB