ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ ΤΗΣ Δ.Δ.Ε. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ανακοινώνεται ο Προσωρινός Ενιαίος Αξιολογικός Πίνακας Υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. της Δ.Δ.Ε. Ανατολικής Θεσσαλονίκης, καθώς και ο πίνακας των υποψηφίων που απαιτείται να εξεταστούν στην ξένη γλώσσα κατά τη διάρκεια της συνέντευξης, σύμφωνα με τις διατάξεις της παραγράφου 6 του άρθρου 33 του ν. 4823/2021 (ΦΕΚ 136 Α/2021) «Αναβάθμιση του σχολείου, ενδυνάμωση των εκπαιδευτικών και άλλες διατάξεις», όπως τροποποιήθηκε και ισχύει.

Οι υποψήφιοι, σύμφωνα με τις διατάξεις της παραγράφου 2 του άρθρου 4 της Φ.361.22/6/149788/Ε3 Υ.Α. (ΦΕΚ 6141 Β/2022) «Ρύθμιση θεμάτων σχετικών με τη διαδικασία επιλογής και τοποθέτησης των Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων», μπορούν υποβάλλουν έγγραφη ένσταση κατά του πίνακα εντός τριών (03) ημερών, από Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2023 έως και Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2023, μέσω της ειδικής εφαρμογής που χρησιμοποιήθηκε για την υποβολή των αιτήσεων.

Παρακαλούμε να δείτε τα συνημμένα αρχεία

Προσωρινός Ενιαίος Αξιολογικός Πίνακας Μοριοδότησης Υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και ΕΚ.xlsx 123 kB
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ.xlsx 11 kB