Ανακοινώνεται ο κυρωμένος Τελικός Ενιαίος Αξιολογικός Πίνακας Επιλογής Διευθυντών-ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.) της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

Κατόπιν τούτου καλούνται οι εγγεγραμμένοι στον εν λόγω πίνακα να υποβάλουν δήλωση σειράς προτίμησης για τοποθέτησή τους στις Σχολικές Μονάδες και τα Εργαστηριακά́ Κέντρα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης, από Δευτέρα 10 Απριλίου 2023 και ώρα 08:00’  π.μ. έως και Τρίτη 11 Απριλίου 2023 και ώρα 23:59’, μέσω της ειδικής εφαρμογής υποβολής αίτησης για επιλογή στελεχών εκπαίδευσης.

Παρακαλούμε να δείτε τα συνημμένα αρχεία

Συνημμένα αρχεία:
 7980 κύρωση πίνακα Διευθυντών ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.pdf 368 kB
 Πρόσκλ. υποψ. Διευθ. για υποβ. δήλωσης σειράς προτίμ. για τοποθ. σε Σχολ. Μονάδες και Εργαστ. Κέντρα (ΕΚ) της ΔΔΕ Ανατ. Θεσ.-91ΘΞ46ΜΤΛΗ-ΖΑ2.pdf 789 kB