Προς: Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσ/νίκης

Υπόψη:  Διευθύντριας

Αξιότιμη κυρία

Το Τμήμα Φυσικής Πανεπιστημίου Κρήτης διοργανώνει την Τετάρτη 5 Ιουλίου, 2023, την ενημερωτική εκδήλωση “Γνωριμία με τη Φυσική», για τους υποψηφίους των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2023 και μαθητές Β΄ και Γ΄ Λυκείου που ενδιαφέρονται να σπουδάσουν Φυσική, τους γονείς τους και τους Καθηγητές Φυσικής στα Λύκεια της χώρας.

Παρακαλούμε να δείτε την επισυναπτόμενη πρόσκληση με το πρόγραμμα της εκδήλωσης και να τα προωθήσετε ηλεκτρονικά στους Διευθυντές Λυκείων της Διεύθυνσής σας, με σκοπό την ηλεκτρονική ενημέρωση μαθητών και καθηγητών του Λυκείου τους.

Αλέξανδρος Γεωργακίλας

Πρόεδρος Τμήματος Φυσικής, Πανεπιστήμιο Κρήτης

Τηλ. 2810 394302, Email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.