Επιστημονικό Συνέδριο

Η Ελληνική Εταιρεία Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού (ΕΛ.Ε.ΣΥ.Π.) σε συνεργασία με την Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε., την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης και την Αμερικανική Γεωργική Σχολή Θεσσαλονίκης ενημερώνει την επιστημονική κοινότητα ότι το ετήσιο επιστημονικό συνέδριό της θα πραγματοποιηθεί 5-7 Απριλίου 2024 στους χώρους της Αμερικανικής Γεωργικής Σχολής Θεσσαλονίκης, Μαρίνου Αντύπα 54, 570 01, Θέρμη Θεσσαλονίκης με θέμα:

«Διεκδικώντας τα αυτονόητα… Ο ρόλος της Συμβουλευτικής»

Το Συνέδριο έχει ως στόχο να αναδείξει τον ρόλο της Συμβουλευτικής και της Συμβουλευτικής Σταδιοδρομίας/Επαγγελματικού Προσανατολισμού στην κοινωνία σήμερα.

Περισσότερα στην ιστοσελίδα της ΕΛΕΣΥΠ:

Ράνυ Καλούρη

Καθηγήτρια Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.

Πρόεδρος της ΕΛ.Ε.ΣΥ.Π. , www.elesyp.gr

e-mail ΕΛ.Ε.ΣΥ.Π.:  Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε να δείτε το συνημμένο αρχείο

Συνημμένo αρχείο:
 ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ.pdf 215 kB