ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ

ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

“ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024» με κωδικό ΟΠΣ 6001780”

Παρακαλούνται οι διευθυντές όλων των σχολικών μονάδων, που οι τοποθετημένοι αναπληρωτές, θα κάνουν Πράξη Ανάληψης να προβούν

στις ακόλουθες ενέργειες κατά χρονολογική σειρά :

• Να γίνει Πράξη Ανάληψης στους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς, στο βιβλίο Πράξεων του Συλλόγου Διδασκόντων, ακολουθώντας το υπόδειγμα Πράξης από 09/01/2024
  • Να συμπληρώσουν και να αναρτήσουν στην πλατφόρμα του ΕΣΠΑ Invoicesτη ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΑΞΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ (ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 5.1 ΕΣΠΑ).

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ:

Στο συνημμένο αρχείο που αποστέλλεται στους διευθυντές σχολείων, εκτός από το υπόδειγμα της Πράξης Ανάληψης, περιλαμβάνονται και τα ακόλουθα αρχεία :

• Πρότυπο πράξης ανάληψης (Παρακαλούμε για την πιστή αντιγραφή των κατά περίπτωση στοιχείων)
  • Υπόδειγμα Βεβαίωσης Πράξης INVOICES
  • Πίνακας τοποθετήσεων αναπληρωτών ΕΔΕΜ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ

ΔΔΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

2310 503735-6

Α) ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ ΕΔΕΜ

Β) ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΡΑΞΗΣ ΕΔΕΜ ΕΣΠΑ

Γ) ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΡΑΞΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΕΔΕΜ ΕΣΠΑ

Παρακαλούμε να δείτε τα συνημμένα αρχεία