Το Περιφερειακό Επιμορφωτικό Κέντρο Κοζάνης στα πλαίσια της υλοποίησης επιμόρφωσης Α΄ και Β΄ φάσης των Πράξεων «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες» στο πλαίσιο των αξόνων προτεραιότητας 1, 2 και 3 αντίστοιχα του Ε.Π. «Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση», για το σχολικό έτος 2014-2015, καλεί όλους όσους ενδιαφέρονται να ενταχθούν στο Μητρώο Επιμορφωτών του ΠΕΚ Κοζάνης, να συμπληρώσουν την ηλεκτρονική αίτηση-δήλωση [http://pek.koz.sch.gr] και να αποστείλουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά έως 02/01/2015.

[ Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος ]

[ Αίτηση επιμορφωτή ]

Πληροφορίες: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

- Η δυνατότητα ηλεκτρονικής υποβολής αίτησης - δήλωσης κλείνει στις 14:00 02/01/2015

- Οι υποψήφιοι μπορούν να καταθέσουν ή να αποστείλουν τον φάκελο με τα δικαιολογητικά μέχρι και 02/01/2015 ημερομηνία ταχυδρομείου.

Παρακαλούμε δείτε και τα συνημμένα αρχεία

Διαβ. Πρόσκλ. Εκδ. Ενδ. έντ. στο Επικαιρ. Μητρ. Επιμορ. ΠΕΚ Κοζάνης & Λαμίας.doc 89 kB
 ΠΡΟΣΚΛ. ΕΚΔΗΛ. ΕΝΔΙΑΦ. ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΕΠΙΜΟΡΦ. ΠΕΚ ΛΑΜΙΑΣ.pdf 913 kB
 ΠΡΟΣΚΛ. ΕΚΔΗΛ. ΕΝΔΙΑΦ. ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΕΠΙΜΟΡΦ. ΠΕΚ ΚΟΖΑΝΗΣ.pdf 404 kB