Το τοπικό δίκτυο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης της ΔΔΕ Ανατολικής Θεσσαλονίκης "Κλικ, προστάτευσέ το!" ολοκληρώνει την τρίτη του σχολική χρονιά (2016-17) με την έκθεση φωτογραφίας μαθητών και εκπαιδευτικών 30 σχολείων του δικτύου στο Λαογραφικό και Εθνολογικό Μουσείο Μακεδονίας-Θράκης καθώς και με την εκδήλωση παρουσίασης των δράσεων των μαθητών στο Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας-Τμήμα Κ. Μακεδονίας. Σας αποστέλλουμε τις προσκλήσεις για την εκδήλωση στο ΤΕΕ (Πέμπτη 27 Απριλίου, πρωί) και για τα εγκαίνια της έκθεσης φωτογραφίας στο Λαογραφικό Μουσείο (Τετάρτη 26 Απριλίου, απόγευμα), το πρόγραμμα της εκδήλωσης στο ΤΕΕ και την αφίσα της έκθεσης φωτογραφίας στην οποία φαίνονται τα συμμετέχοντα σχολεία.

Θα μας τιμήσετε με την παρουσία σας.
Αντωνία Δαρδιώτη
Υπεύθυνη Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης
ΔΔΕ Ανατολικής Θεσσαλονίκης

Παρακαλούμε δείτε τα συνημμένα αρχεία